Marcipánové ovoce, zelenina a houby - strana 2

Je zde 14 zboží.

Prvotřídně vymodelované marcipánové ovoce už na vás čeká v této kategorii. Veškeré figurky ovoce jsou vytvořeny ručně z pravého marcipánu. Tedy z marcipánu, který splňuje předepsané množství obsahu mandlové hmoty. Ta je zárukou, že marcipánové ovoce bude nejen tvarově stálé, ale i lahodné. Ozdobte své dorty a cukrářské výrobky prvotřídními mandlovými ovocnými prvky. Dodáváme je hygienicky balené a s ochranou proti pomačkání. Objednejte nyní, obratem budeme expedovat.


Ušetřete svůj čas a někdy také i nervy! Kupte si hotové vymodelované marcipánové ovoce. Do detailu propracované, a především krásně barevně zhotovené. Ovoce z marcipánu běžně dodáváme pro cukrářské i potravinářské provozy a výrobny. Ovocné figurky vám rádi zašleme již při objednávce 1 kusu, berte však v potaz náklady na dopravu.


Proč objednat marcipánové ovoce zrovna u nás?  • Modelujeme ručně, s důrazem na detaily.

  • Jen pravý marcipán chutná nejlépe. A naše marcipánové produkty jsou z pravého marcipánu.

  • Přednosti výrobků je tvarová a barevná stálost.

  • Marcipánové ovoce je dobarvováno kvalitními doporučenými potravinářskými přípravky.


Jestliže vlastníte cukrářskou výrobu, pak se rádi staneme vaším firemním dodavatelem marcipánových figurek a ozdob. Můžeme nabídnout příznivější odběratelské podmínky s ohledem na množství a pravidelnost odběrů.