Marcipánové květiny

Je zde 10 zboží.

Hledáte ideální ozdobu pro váš dort? Nechcete ztrácet čas vytvářením složitých tvarů v podobě různých květů? Vše jsme za vás vyřešili. Vyberte si některou z našich marcipánových květin, které jsou precizně vymodelovány a vypadají skoro jako živé. Veškeré marcipánové květiny jsou zhotoveny z pravého marcipánu, který je velmi chutný díky původní receptuře s obsahem 36 % mandlí. Díky tomu si na marcipánových květinách můžete nejen skvěle pochutnat, ale hlavně mají dlouhou trvanlivost.


Mezi nejčastěji objednávané figurky květin patří:  • růže (marcipánová květina)  • slunečnice (marcipánová květina)  • gerbera (marcipánová květina)


Marcipánové květinyKvětiny z marcipánu

Přestože si můžete doma vyrobit vlastní marcipánovou květinu dle receptů, kterých na internetu máte celou řadu, musíte navíc řešit nejen její samotné vymodelování, ale také vhodně připravit kvalitní marcipánovou hmotu, která by měla mít tvarovou stálost a přitom se s ní musí dobře modelovat. Pokud nechcete ztrácet čas s modelování, zvláště tehdy, pokud s výrobou marcipánových květin nemáte předchozí zkušenosti, pak je pohodlnější a možná i rychlejší, objednat si marcipánové květiny právě u nás. Do druhého dne je můžete mít doma, navíc bez nutnosti uklízet kuchyň a bez obav nad výsledkem vaší vlastní výroby. Marcipánové květiny posíláme v ochranném obalu, který zamezí manuálnímu poškození a uchrání je před přímým sluncem.Marcipánové květy dodáváme již při objednání 1 kusu. Je třeba však počítat s cenou dopravy. Marcipánové květy jsou hygienicky zabalené a chráněné proti poškození. Expedice marcipánových květů ihned po objednání (jakožto výrobci máme dostatečné skladové zásoby).


Další marcipánové ozdoby na dorty (květiny) najdete zde.