Marcipánové kytičky

Je zde 10 zboží.

V této kategorii najdete rozmanité marcipánové kytičky, které si můžete objednat v našem e-shopu. Marcipánové kytičky zasíláme již od 1 kusu. Jedná se o ručně modelované ozdoby pro cukráře i hospodyňky, které chtějí zdobit dorty pro své děti, a přitom nechtějí ztrácet čas vlastním modelováním.

Marcipánové kytičky pro vás vyrábíme z pravé marcipánové hmoty. Ta má předepsané složení s nutností vysokého zastoupení mandlí. Díky tomu jsou marcipánové kytičky velmi chutné, mají barevnou a tvarovou stálost. Velkou pozornost věnujeme preciznímu dekorativnímu zpracování, aby vaše dorty díky našim marcipánovým kytičkám získaly opravdový punc jedinečnosti.

Marcipánové kytičky balíme do hygienických obalů. Odesíláme balené tak, aby nedocházelo k jejich deformaci.

Mimo výroby marcipánových kytiček se zabýváme i modelováním ostatních cukrářských ozdob z marcipánu. Naše služby využívá řada profesionálních cukrářů, kterým pravidelně dodáváme kompletní sortiment marcipánových dekorací, postaviček a ozdob dle jejich přání.

Zakoupit u nás můžete i marcipánovou hmotu k potahování či modelování. Vyrábíme ji na základě naší vlastní receptury, která zaručuje nejen skvělou chutnost, ale i perfektní modelovací vlastnosti.

Nemáte-li čas a trpělivost na modelování marcipánových kytiček, pak si vyberte libovolné množství těchto produktů z naší nabídky. Expedujeme okamžitě.