Marcipánové růže na dort

Je zde 8 zboží.

Prvotřídně vymodelované marcipánové růže a růžičky už na vás čekají. Stačí si jen vybrat. Ozdobte své dorty a jiné cukrářské výtvory růžemi z marcipánu, který je tvořen z opravdových mandlí ve stanoveném poměru, jež je zárukou vynikající chuti i tvarové stálosti. K dispozici máme více variant marcipánových růží v různých barevných provedeních a velikostech. Například samostatné květy růží, nebo i růže na stonku.


Marcipánové růže jsou určeny nejen pro hospodyňky, které chtějí ušetřit čas a starosti s modelací růží. Marcipánovými dekoracemi zásobujeme také cukrářské i potravinářské provozy a výrobny. Růže z marcipánu vám zašleme již při objednávce jednoho kusu, počítejte však s náklady na dopravné. Veškeré marcipánové růže jsou hygienicky baleny odpovídajícím způsobem a chráněny proti poškození.


Proč koupit marcipánové růžičky právě u nás?  • Precizní vyhotovení marcipánových růžiček (jsou jako živé).

  • Jedinečná německá receptura.

  • Prvotřídní chuť díky vysokému obsahu mandlí (pravý marcipán).

  • Zdravotně nezávadná barviva.

  • Konzumní měkkost, přitom tvarová stálost.


Veškeré růže z marcipánu jsou určeny pro přímou konzumaci. U růžní z marcipánů se stonkem se konzumuje pouze květ, nikoli v samotný stonek.


Výše uvedený sortiment lze snadno využít jako ozdobu na dorty. Marcipánové růže na dorty jemně pokladete nebo zapíchnete s pomocí pevného stonku, pokud je součástí marcipánové růže.