Marcipánové figurky na svatební dort

Je zde 17 zboží.

Na této stránce jsme pro vás připravili seznam delikátních marcipánových figurek určených pro svatební dorty. Tyto figurky jsou velmi pečlivě ručně modelovány. Jedná se nejen o klasické marcipánové figurky na svatební dort v podobě postavičky ženicha a nevěsty. V nabídce máme také různé jiné varianty marcipánových figurek na svatební dorty, od zamilovaných medvídků a berušek, až po vymodelované rty, které mají vyjadřovat lásku a jedinečnost vašeho svatebního okamžiku. Záleží jen na vás, zda si vyberete klasickou variantu marcipánové ozdoby, nebo zda se více odvážete a váš svatební dort bude trošku méně běžný, případně i humorný.


Veškeré marcipánové figurky na svatební dort máme skladem, díky tomu máte jistotu rychlého doručení bez dlouhého čekání. Hotové marcipánové ozdoby na dorty posíláme v hygienických obalech zabraňujících osychání i deformaci. Garantujeme bezproblémové dodání! Posíláme už od 1 kusu, avšak berte logicky v potaz náklady na doručení.


Proč koupit marcipánové ozdoby na svatební dorty u nás?  • Marcipánové figurky jsou velmi pečlivě vymodelované ruční metodou.

  • Mají předepsanou poměr mandlí vůči ostatním složkám.

  • Skvěle chutnají. Figurky jsou zhotoveny z pravého marcipánu, nikoliv z náhražkové hmoty, která chuť marcipánu jen simuluje.

  • Marcipánové figurky jsou barvené kvalitními doporučenými potravinářskými přípravky.

  • Garantovaná tvarová stálost a barevná sytost.