Marcipánová zvířátka

Je zde 68 zboží.

V této kategorii najdete rozmanité figurky marcipánových zvířátek. Jedná se o hotová ručně modelovaná zvířátka z pravého marcipánu, a řadu dalších marcipánových dekorací se zvířecími motivy, určenými nejen k ozdobě dortů, ale třeba jen tak pro každodenní mlsání. Veškeré figurky zvířátek jsou vytvořeny z pravého marcipánu s předepsaným množství pravé mandlové hmoty. Díky tomu jsou marcipánová zvířátka nejen velmi chutná, ale mají ideální vlastnosti s ohledem na svou tvarovou stálost apod. Zvířátka z pravého marcipánu barvíme pouze kvalitními doporučenými potravinářskými přípravky a pro expedici jsou baleny v hygienických obalech zaručujících ochranu proti poškození. Využijte výhodných cen, které u nás, jakožto u přímých výrobců, dostanete.Nebaví vás tvořit ručně modelovaná marcipánová zvířátka – je tato činnost pro vás ztrátou času? Objednejte si prvotřídně zhotovená a do detailu vymodelovaná marcipánová zvířátka od firmy Frischmann. Nikoliv však z náhražkové hmoty, ale z pravého marcipánu! Jako jedni z mála na českém trhu prodáváme cukrářské figurky, tj. včetně marcipánových zvířátek, vytvořené z pravého marcipánu. Ten je zárukou dokonalé mandlové chuti, prvotřídní barevné a tvarové stálosti. Marcipánová zvířátka se hodí jak pro zdobení (např. dětských dortů), tak i pro samotné mlsání. Marcipánové figurky jsou určeny nejen pro profi cukráře, ale samozřejmě i pro občasné domácí zdobení vašich narozeninových dortů (marcipánové figurky na dort).
K dispozici nemáme pouze jednotlivé figurky marcipánových zvířátek. Sestavili jsme pro vás taktéž sady oblíbených marcipánových zvířátek, abyste si na dortu mohli vytvořit úplnou ZOO. Mezi nejoblíbenější a nejčastěji objednávané figurky patří:  • medvěd (marcipánové zvířátko)  • ryba (marcipánové zvířátko)  • pes (marcipánové zvířátko)  • žába (marcipánové zvířátko)  • myš (marcipánové zvířátko)  • krteček (marcipánové zvířátko)  • šnek (marcipánové zvířátko)  • kočka (marcipánové zvířátko)  • koník (marcipánové zvířátko)


Všechny figurky jsou hygienicky baleny a opatřeny datem spotřeby i podrobnými informacemi o složení, které mimo jiné uvádí, že pravým marcipán, ze kterého jsou zvířátka vytvořena, obsahuje 36 % mandlí.


Objednané zboží vám obratem dodáme v obalu, který chrání figurku před tvarovým poškozením a před přímým slunečním zářením.Marcipánová zvířátka na dort


Připravili jsme pro vás hotové figurky zvířátek z marcipánu. Jsou určeny pro profesionální zdobení dortů a ostatních podobných cukrářských výrobků, stejně jako pro účely domácí hobby tvorby. Marcipánová zvířátka jsou skvělou ozdobou na narozeninovém dortu vašeho dítěte. Potěší i milovníky zvířat, přestože dětská léta už mají dávno za sebou. Vybírat si můžete buď jednotlivé zvířecí figurky, nebo také kompletní sady s oblíbenými marcipánovými zvířátky na dort. Veškerá marcipánová zvířátka jsou vyrobena z pravého marcipánu, který obsahuje 36 % mandlí. Díky tomu je vynikající chuťově a hlavně umožňuje vymodelovat i ty nejtěžší tvary. Zvířátka pak vypadají opravdu skvěle.


Dělejte, co vás baví, zbytek nechte na nás


Proč ztrácet čas modelováním složitého zvířátka z marcipánové hmoty, dělat nepořádek v kuchyni, vztekat se, když vám nejdou vymodelovat detaily, na kterých jste si chtěli dát tolik záležet? Marcipánová hmota se vám lepí, nebo se naopak drolí, protože je suchá. Tomu všemu můžete být ušetřeni, když si marcipánová zvířátka na dort objednáte již hotová. Do druhého dne je můžete mít doma a bez výše popsaných starostí.


Cukrářky také často objednávají hvězdná znamení, která pro vás máme také přichystána.