Figurky z marcipánu – modelované postavičky

Marcipán je cukrářská hmota, jejíž základ tvoří oloupané a rozdrcené sladké mandle a cukr. Tyto základní suroviny se následně prohnětou do požadované konzistence, zahřívají se a odpařují do potřebné vlhkosti, dokud nevznikne marcipánová hmota pro výrobu figurek. Vzájemný poměr surovin není přesně stanoven, ale obecně platí, že čím větší podíl mandlí a méně dochucování cukrem nebo umělými sladidly, tím vyšší jakost marcipánu.

Figurky z pravého marcipánu

Figurky z marcipánu 1Výjimečná kvalita marcipánových figurek je dána dodržováním tradiční recepty a výběrem těch nejkvalitnějších surovin.

  • pravý mandlový marcipán je bez geneticky upravených surovin
  • marcipán bez různých náhražek (sušené mléko, sója, lecitin)
  • přirozeně mandlová chuť bez přídavku mandlových aroma
  • bez přidaných dochucovadel a látek zvýrazňující chuť

 

U našich postaviček z marcipánu se při výrobě marcipánové hmoty používají především výběrové mandle z oblasti středomoří. Jejich zpracováním docílíme krásné, a především chutné postavičky z marcipánu, které se hodí na ozdobu svatebních dortů apod. Postavičky z marcipánu modelujeme ručně dle přesně daných postupů. Díky tomu garantujeme přesný vzhled i velikost figurek a postaviček z marcipánu.

Postavičky z marcipánuPostavičky - marcipánové

Ručně modelované figurky z marcipánu

Marcipánové figurky 2Narozdíl od drtivé většiny podobných výrobků, které v obchodech nalezneme, figurky z marcipánu Frischmann jsou ručně formované nebo ručně modelované, láskyplně vymalované a balené. Můžete si přát marcipánové figurky pro každou příležitost. Figurky z pravého marcipánu se vyrábí v mnoha různých provedeních. Může se jednat o marcipánová zvířátka, marcipánové květiny, postavičky na dort nebo hvězdná znamení. Modelovací marcipán je vhodný pro každou příležitosti a dokáže oživit a zkrášlit soukromé oslavy, pomůže zviditelnit Vaši společnost na firemních večírcích apod. Figurky z marcipánu se také stanou vždy ozdobou prezentace, kde chcete zvýšit zájem svých zákazníků.

Prodej marcipánu – Frischmann Vyškov.