Kvalitní modelovací marcipánová hmota

Marcipánová modelovací hmotaModelovací marcipánová hmota na dorty je vhodná pro jakékoliv dozdobení. Ale marcipán našel své oblíbení nejen v domácí cukrářské výrobě, ale v poslední době se stává doslova hitem díky použití marcipánových ozdob pro firemní oslavy či večírky.

Netradiční dortové ozdoby a cukrovinky

Dort pro vaši firemní oslavu nebo výročí nemusí být vůbec nudný. Jako základ pro firemní dort lze použít klasický dort z cukrárny, ale jeho vzhled lze zcela jednoduše změnit použitím figurek z pravého marcipánu. Tyto netradiční a chutné ozdoby na dort vyrábíme v široké nabídce:

  • figurky na dorty z pravého marcipánu
  • marcipánové figurky v jakémkoliv provedení
  • postavičky na dort ve velkém výběru skladem
  • marcipánové ozdoby na dorty podle vašeho zadání

 

Marcipánovou hmotu lze vlastnoručně dobarvit. S modelovací marcipánovou hmotou z pravého marcipánu se skvěle pracuje, což je její velkou výhodou. Oceníte také dlouhou trvanlivost i skvělou chuť modelovací marcipánové hmoty.

Marcipánový dort je zlatým hřebem oslavy

Modelovací marcipánová hmotaNápadité dorty zdobené modelovací marcipánovou hmotou jsou vhodné nejen k firemním oslavám, ale také k narozeninám a svátkům. Dort, který zdobí marcipánové figurky je vždy originálním dárkem a zaujme zejména v případě, že je nápaditě ozdoben pro konkrétního oslavence s jeho oblíbenou tematikou. Na dortu může být například marcipánový fotbalový míč, nářadí, ale také třeba marcipánová prsa. Velice oblíbené jsou také dorty, na kterých je umístěno marcipánové hvězdné znamení oslavence a vůbec není třeba zdůrazňovat marcipánová zvířátka, která děti prostě milují. Dort pokrytý modelovací marcipánovou hmotou je vynikající a jedinečný sladký dárek a marcipánové ozdoby na dortu tak plně vystihují zaměření oslavy.

A co dál ?