Marcipánové ozdoby na dort – květiny

V této kategorii najdete marcipánové ozdoby na dorty – květiny. Jedná se o ručně modelované dekorace dortů. Marcipánové květiny různých velikostí a typů jsou vytvořeny z pravého marcipánu (záruka, že obsahuje předepsané množství mandlí). Marcipánové ozdoby na dort (květiny) z pravého marcipánu mají především vynikající chuť a tvarovou stálost.

Marcipánové ozdoby na dorty (květiny) můžete objednávat online. Dodáváme již od jednoho kusu. Marcipánové ozdoby v podobě květin jsou zasílány v hygienickém balení a pečlivě zabaleny, aby byly ochráněny proti poškození.

Vybírat můžete z různých podob květin. Marcipánové ozdoby na dort jsou nejčastěji prodávány jako květy růží v různých barevných provedeních. V nabídce najdete také marcipánové růže na stonku. U dětí naopak zpravidla vyhrávají marcipánové slunečnice v květináči aj.

Veškeré marcipánové ozdoby na dorty – květiny jsou určeny pro okamžité zdobení, případně ihned k mlsání. Umístit je lze na narozeninové dorty, velmi často jsou marcipánové květiny přidávány jako hlavní ozdoby na svatební dorty.

Jak vyrábíme marcipánové ozdoby na dorty: