Marcipánové figurky z kvalitní marcipánové hmoty

Marcipánová figurka - srdce

Prodáváme kvalitní marcipánové figurky vlastní výroby a marcipánovou hmotu od německého výrobce. Pokud potřebujete marcipánovou modelovací hmotu z pravého marcipánu nebo marcipánové figurky, pak nás kontaktujte, nebo si vyberte z nabídky v našem eshopu. Marcipánová hmota pro modelování marcipánových figurek je tvořena tradiční metodou a zpracovávána za pomoci moderních technologií – pravý marcipán je vyráběn z kvalitních surovin (mandlí).

Marcipánové figurky z pravého marcipánu

Marcipánová figurka - kachnička

V naší nabídce najdete marcipánové figurky mnoha druhů a velikostí. Marcipánové figurky vytváříme z pravého marcipánu, který má vynikající chuť, ale především skvělé vlastnosti. Marcipánové figurky jsou vhodné nejen pro ozdobu dortů (svatebních, narozeninových), ale pro zdobení veškerých cukrářských výrobků. Hotové marcipánové figurky využijí jak profesionální cukráři, tak i běžné hospodyňky, které chtějí použít hotové marcipánové figurky a nechtějí ztrácet čas s modelováním vlastních figurek z marcipánu.

 

Marcipánová hmota

­Marcipánová hmota z pravého marcipánu je vhodná pro potahování dortů a pro vytváření marcipánových figurek. Marcipánovou hmotu použijete ke zdobení řady cukrářských výrobků, především pak dortů. Marcipánová hmota z naší produkce je perfektně tvarovatelná a dá se využít téměř pro veškeré cukrářské zdobící práce.

Marcipánová hmota - figurky

Marcipánovou hmotu dodáme pravidelně pro velkoodběratelské cukrářské provozy. V případě, že potřebujete dodat větší množství marcipánové hmoty, pak se na nás obraťte – vzájemně dohodneme výhodnější podmínky dodávky marcipánové hmoty pro vás!