Marcipánové figurky a marcipánová hmota z pravého marcipánu 

Marcipánová figurka - srdce

Prodáváme kvalitní marcipánové figurky vlastní výroby a marcipánovou hmotu od německého výrobce. Pokud potřebujete marcipánovou modelovací hmotu z pravého marcipánu nebo marcipánové figurky, pak nás kontaktujte, nebo si vyberte z nabídky v našem eshopu. Marcipánová hmota pro modelování marcipánových figurek je tvořena tradiční metodou a zpracovávána za pomoci moderních technologií – pravý marcipán je vyráběn z kvalitních surovin (mandlí).

Marcipánové figurky z pravého marcipánu

V naší nabídce najdete marcipánové figurky mnoha druhů a velikostí. Marcipánové figurky vytváříme z pravého marcipánu, který má vynikající chuť, ale především skvělé vlastnosti.

Figurky z marcipánu prodej

Marcipánové figurky prodej

Marcipánové figurky - dýně prodej

Marcipánové figurky jsou vhodné nejen pro ozdobu dortů (svatebních, narozeninových), ale pro zdobení veškerých cukrářských výrobků. Hotové marcipánové figurky využijí jak profesionální cukráři, tak i běžné hospodyňky, které chtějí použít hotové marcipánové figurky a nechtějí ztrácet čas s modelováním vlastních figurek z marcipánu.

 

Marcipánová hmota

­Marcipánová hmota z pravého marcipánu je vhodná pro potahování dortů a pro vytváření marcipánových figurek. Marcipánovou hmotu použijete ke zdobení řady cukrářských výrobků, především pak dortů. Marcipánová hmota z naší produkce je perfektně tvarovatelná a dá se využít téměř pro veškeré cukrářské zdobící práce.

Marcipánová hmota

Modelovací marcipánová hmota

Marcipánová hmota - figurky

Marcipánovou hmotu dodáme pravidelně pro velkoodběratelské cukrářské provozy. V případě, že potřebujete dodat větší množství marcipánové hmoty, pak se na nás obraťte – vzájemně dohodneme výhodnější podmínky dodávky marcipánové hmoty pro vás!