Prodej marcipánu

Hledáte spolehlivou firmu, která se zabývá prodejem marcipánu pro cukráře, potravinářské provozy i soukromé osoby? Chcete mít jistotu, že se jedná o kvalitní marcipánovou hmotu od dodavatele, pro kterého je výroba a prodej marcipánu jednou z hlavních výrobních činností? Pak jste na správném místě! Firma Frischmann Vyškov, spol. s r.o. pro vás zajistí veškeré marcipánové zboží, ať už v malých nebo velkých dodávkách. Kontaktujte nás, nebo si prohlédněte nabídku marcipánu v eshopu.

 

V oblasti výroby a prodeje marcipánu se pohybujeme již více jak 15 let. Prodáváme opravdový mandlový marcipán. Oproti domácímu marcipánu je náš marcipán výsledkem našich vlastních receptur a tradičních postupů přípravy tohoto cukrářského „zlata“. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších marcipánů v ČR, navíc bez geneticky upravených surovin, umělých přísad a náhražek typu sušeného mléka, lecitinu a sóji.

 

Prodej marcipánu v Brně

Jaký marcipánový sortiment u nás nakoupíte?

Nabídka našeho marcipánového zboží je opravdu veliká. K dispozici máte jak klasickou marcipánovou hmotu pro tvoření figurek a zdobení cukrářských výrobků, tak již hotové marcipánové figurky a ozdoby. Mezi nimi najdete například marcipánová zvířátka, marcipánové velikonoční ozdoby, marcipánové ovoce a zeleninu, znamení zvěrokruhu aj.

Orientujeme se především na:

 

Prodáváme marcipán, který splňuje veškeré předepsané potravinářské standardy a má vysokou kvalitu. Což lze poznat díky stálosti tvarů i barvy, snadnosti zpracování a celkové výdrži.

Prodej marcipánu - obrázek

Kdo jsou naši zákazníci?

  1. Prodej marcipánu pro profesionální cukráře.
  2. Prodej marcipánu pro potravinářské výrobní provozy.
  3. Prodej marcipánových figurek pro cukrárny, restaurace a hotely.
  4. Prodej marcipánu pro hobby účely.

Proč marcipán od nás?

Srdíčko z marcipánu naprodej

Dobrá cena prodávané marcipánu – s ohledem na kvalitu marcipánové hmoty a preciznost zpracování marcipánových figurek, se řadíme mezi nejlevnější dodavatele v ČR.

 

Kvalita marcipánového sortimentu – k výrobě používáme nejkvalitnější suroviny, náhražky u nás nemají šanci. Za kvalitu ručíme a prodáváme opravdový pravý marcipán.

 

Velký výběr – především v oblasti marcipánových figurek patříme k lídrům na českém trhu. Na výběr máte z více jak 50 druhů. (marcipánové figurky prodej)

A co dál ?